In de nieuwe rubriek ‘Drie vragen aan…’ vragen we steeds weer een andere Boer zoekt vrouw-boer hoe het gaat. Deze keer bellen we met boer Roel, die in 2024/2025 meedeed aan Boer zoekt vrouw en daarna een relatie kreeg met Simone.

1. Je bent volop broccoli aan het oogsten deze dagen. Wat is jouw favoriete gerecht met deze groente? 

Boer Roel: ‘Heel simpel, op de standaard manier: aardappels, broccoli en een stukje vlees. Zo ben ik opgegroeid en zo eet ik het nog steeds het liefst. Heerlijk van eigen bodem.’
 

2. Boer zoekt vrouw-kijkers waren groot fan van je hondje Louis. Hoe gaat het met hem?

‘Het gaat heel goed! Hij is altijd bij me en rent vrolijk over het land. Hij zit nu ook naast me op de trekker.’ 

Hond op trekker

3. Je hebt Simone al meegenomen naar Feyenoord én de naar de plaatselijke kermis. Hoe hebben jullie dat samen beleefd?

‘Dat was hartstikke leuk. Het is heel fijn om dit soort dingen nu samen te kunnen doen. Natuurlijk worden we vaak herkend, maar iedereen reageert positief en dat geeft veel energie.

Ik heb ook al veel van Simone’s familie en vrienden ontmoet. Dat voelde heel vertrouwd; bij haar thuis gaat het er net zo aan toe als vroeger bij ons. Haar ouders wisten al veel van mij door het programma, dat was heel grappig.’

Op de hoogte blijven van nieuwtjes van de boeren?

Schrijf je dan in voor de Boer zoekt vrouw-nieuwsbrief!